Ecosun šildymo sistema - natūrali, sveika šiluma visai šeimai!

Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

Produktų katalogas

Sužinok daugiau
Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

Kodėl verta?

Sužinok daugiau
Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

D.U.K.

Sužinok daugiau
Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

Kokybė

Sužinok daugiau

Klientų atsiliepimai

Esu labai patenkintas ekošildymu. Mūsų butas didelis, galiu pasirinti tikslią temperatūrą kievienam kambariui pagal poreikį. Dažnai keliaujame, todėl labai patogu programuoti pagal poreikį.
Gytis Daugėla

Už 180 m2 namo šildymą moku vidutiniškai 300 Lt. Šildymo sistema kainavo 12000 Lt. Namą stačiau šiltą, todėl iš karto žinojau, kad nepirksiu brangios sistemos, nes ji neatsipirks. Įrengtas grindinis ir lubinis šildymas. Esu tikrai patenkintas ir jau ne vienam pažįstamam esu rekomendavęs.

A. Macaitis

Turime du butus vienas virš kito senamiestyje. Prieš šildymo sezoną atsijungėme nuo centrinio šildymo. Pažįstama architektė parekomendavo infraraudonųjų spindulių plokštes. Iš pradžių įrengėme viename bute apačioje. Po keleto šildymo mėnesių paaiškėjo, kad kaimynas analogiškame bute sumokėjo už šildymą su centriniu šildymu tris kartus daugiau nei mes. Dabar jau įsirengėme ir antrą butą su šia sistema ir tikrai esame patenkti pirmiausia tai dėl ekonomiškumo ir autonomijos.

Kristijonas Storpirštis

Esu patenkintas šildytuvais. Juodo stiklo plokštės geriausiai tiko mūsų interjere, todėl būtent jas ir pasirinkome. Šiluma labai maloni.
Gvidas Minkevičius

Įsirengiau šią šildymo sistemą prieš keturis metus, esu labai patenkintas šia investicija. Elektros sąnaudų prasme, sprendimas atsipirko per metus, prieš tai naudojau paprastus elektrinius radiatorius.
Taip pat labai svarbu paminėti - nebesikaupia pelėsis.
Gintaras Bradauskas

Mūsų visas daugiabutis yra šildomas elektra ir jau keletą metų galvojau kuo pakeisti senus elektrinius radiatorius. Susidomėjau jūsų produkcija po apsilankymo Restos parodoje. Virtuvėje, koridoriuje ir vonioje įsirengiau grindinį anglinį šildymą, o gyvenamuosiuose kambariuose elektrinius akmens radiatorius. Esu absoliučiai patenkintas šia šildymo sistema, nes sumokėjau už šildymą mažiau nei ankstesniais metais, o ir vaizdas akmeninių radiatorių visai kitas.
Tomas Riuka

Prieš įsirengiant infraraudonųjų spindulių šildymą turėjome abejonių dėl naujo šildymo būdo, tačiau iš pažįstamų, įsirengusių šį šildymo būdą jau prieš du metus girdėjome tik teigiamus atsiliepimus, todėl surizikavome ir mes. Šį šildymo būdą naudojome visą praeitą sezoną ir likome patenkinti. Elektros sąnaudos nebuvo didelės. Kadangi gan dažnai šalia infraraudonųjų spindulių šildymo naudojome krosnį, tai šalčiausią mėnesį mokėjome už elektrą apie 300 Lt (įskaitant apšvietimą ir t.t.). Šis šildymas patogus tuo, kad nesi ,,pririštas" prie namo kūrenimo, susiprogramuoji pagal savo poreikius šildymą ir esi laisvas. Tikrai esam patenkinti ir rekomenduojam.

Kristina ir Rimgaudas Lauciai

2010 metais įsigijau šildymo plokštes Infrapower. Esu labai patenkintas. Mano buto plotas 53 kv.m. 2010 metais gruodžio mėnesį už šildymą sumokejau 120 Lt , kitais mėnesiais panašiai. 2011 žiemą apie 100 Lt vidutiniškai, 2013 metais apie 110 Lt. Rekomenduoju visiems.

Livijus Ražaitis

Pagrinde kūrenu židinį, kietas kuras labai pigu. Jūsų šildytuvus naudoju naktį arba tuo metu, kai būnu išvykęs ir nenoriu, kad namas atšaltų. Labai patinka, kad termostatai reaguoja į užkurtą pečių ir automatiškai išsijungia.

Darius Kirkilionis

Šildymas plokštėmis geras, patenkinti esame. Tikslių apskaičiavimų kiek kainuoja šildymas, neturime.

Alfonsas Armalas

Pirkau grindinį šildymą Genius Carbon, veikia labai gerai, ačiū. Galiu šildytis ir tokią šaltą vasarą :) Sąnaudos nėra didelės.

Irena Stasiulė

Labai džiaugiuosi kaip akmeninis radiatorius šildo ir labai patinka jo dizainas.
Justina Raudonytė

Priepirtyje visą žiemą buvau užstatęs +5 laipsnius palaikymui, kad neužšaltų. Niekas neužšalo, o elektros sunaudojau manau daugiau nei dvigubai mažiau lygynant su senu radiatorium.
Dalijus Vozbutas

Pirkau šildymo plokštes į du kambarius. Šildymas malonus, sąnaudos nedidelės. Esu patenkinta. Planuoju įsigyti į likusius kambarius.
Zita Dargaitė

Esu patenkintas, šiluma maloni, elektros išlaidos nedidelės.
Arnoldas Blaževičius

Šildausi savo namuką ir esu labai patenkinta, visiems reklamuoju šią EnergoTech šildymo sistemą ir džiaugiuosi malonia šiluma bei nedidelėmis išlaidomis. Patinka tai, kad kiekvienoje patalpoje galiu nusistatyti norimą temperatūrą.
Nijolė Bolinienė

Nusipirkau  pabandymui vieną plokštę Infrapower 850 W. Kadangi namuose būnu tik savaitgalį, tai norėjosi šilumos atvykus į namus. Eksperimentas pasiteisino, viename kambaryje šildė  IR plokštė, o kitame paprastas elektrinis radiatorius. Abiejuose kambariuose rodė tą pačią temperatūrą, tik viename buvo šilta ir sausa ,o kitame buvo šalta ir drėgna.Tad nusprendžiau nusipirkti daugiau plokščių. Dėkoju už pasiūlytas naujoves.
Česlovas Tumas