Ecosun šildymo sistema - natūrali, sveika šiluma visai šeimai!

Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

Produktų katalogas

Sužinok daugiau
Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

Kodėl verta?

Sužinok daugiau
Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

D.U.K.

Sužinok daugiau
Infraraudonųjų spindulių plokštės Ecosun

Kokybė

Sužinok daugiau

Atliktų darbų dienoraštis

Buto Vilniuje šildymas (šildymo plokštės Ecosun)

 Įrengtas 100 m2 butas Vilniuje. Kaip pagrindinis šildymo šaltinis pasirinktos natūralaus šildymo plokštės Ecosun.

Priešpirčio Kaune šildymas

Adresas. Kaunas
Šildytuvų įrengimo vieta. Priešpirtis
Paskirtis. Šildyti priešpirtį
Pritaikytas sprendimas. Infraraudonųjų spindulių plokštės Infrapower
Priešpirtyje sumontuotos infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės suteikė papildomos šilumos ir komforto.

Mansardos šildymas Vilniuje

Adresas. Latvių g., Vilnius
Šildytuvų įrengimo vieta. Mansarda (miegamasis, vonia ir dušas) (34 m2)
Šilumos varža pastate. Gera (sienos 20 cm; stogas apšildytas (35 cm))
Paskirtis. Pagrindinis šildymas
Pritaikytas sprendimas. IR spindulių plokštės Infrapower (2 vnt. x 600 W miegamajame; 2 vnt. x 350 W vonioje; 1 vnt. x 400 W duše)

Apšildant mansardą buvo pasiektas tikslas - namuose šiuo metu yra maloni, komfortiška šiluma. Kadangi šildymo sprendimas dar neseniai naudojamas, šeimininkai nespėjo palyginti buvusių ir esamų šildymo sąnaudų.

Namo šildymas Vilniuje

160 m2 gyvenamo ploto naujos statybos namo (R=8) pagrindiniam šildymui pasirinkta natūralaus šildymo plokščių šildymo sistema. Vonios, tambūro patalpose panaudotas anglies pluošto šildymo tinklelis Genius Carbon.
Ištisą parą visame name palaikant 21 oC temperatūrą 2012 m. gruodžio mėnesio elektros sąnaudos šildymui tesudarė 250 Lt. (~1,6 Lt/m2/mėn.). Klientas yra patenkintas patogiu ir ekonomišku šildymo sprendimu.

Namo šildymas Vilniuje

Šildymo plokštės Infrapower. Statydamas namą klientas nusprendė pagrindiniu šildymu pasirinkti šildymo plokštes INFRAPOWER. Tai patogi, sveika ir ekonomiška šildymo sistema. Po šildymo sezono klientas yra visiškai patenkintas plokščių teikiamu efektu ir ekonomija.

Buto šildymas Vilniuje

Šildymo plokštės Infrapower. Buto savininkė Auksė kreipėsi ieškodama ekonomiško šildymo sprendimo. Daugiabutis namas, kuriame klientė gyvena, buvo pastatytas prieš 12 metų. Jis yra gerai apšiltintas ir šildomas elektra. P. Auksės bute buvo sumontuoti konvekciniai elektriniai radiatoriai. Šeimininkė skundėsi, kad pastarieji yra neekonomiški, be to labai sausina orą. Sprendžiant problemą 64 m2 bute radiatoriai buvo pakeisti trimis šildymo plokštėmis po 850W. Taip pat įdiegti du programuojami savaitiniai patalpos termostatai. Bendra galia 2550 W (40W/1 m2). Už sausį (pabrangus elektrai) p. Auksė šildymui sumokėjo 198 Lt. (2010 m.) Palaikoma temperatūra kambariuose - 20 laipsnių. Klientė yra patenkinta nauja šildymo sistema, nes ji padeda sutaupyti ne mažiau kaip pusė ankstesnių išlaidų šildymui, o taip pat mikroklimatas kambariuose tapo gaivesnis.

Kotedžo šildymas Druskininkuose

Kotedžo šildymui Druskininkuose pasirinktos natūralaus šildymo plokštės.

Buto šildymas Vilniuje

90 m2 bute Vilniuje sumontuota 4,2 kW galingumo natūralaus šildymo plokščių Infrapower sistema. Butas yra pusrusyje, gerai apšiltintas. Didžiajame miegamajame (22 m2) sumontuota 1000 W natūralaus šildymo plokštė su termostatu. Mažajame miegamajame (16 m2) sumontuota 900W plokštė su termostatu. Svetainėje kartu su virtuve (45 m2) sumontuotos trys plokštės - dvi po 650 W ir viena 1000 W. Šioje erdvėje sumontuotas savaitinis programuojamas termostatas. Buto savininkas Rolandas yra patenkintas pasirinkta šildymo sistema, nes jos įrengimas pareikalavo mažai pradinių investicijų ir yra ekonomiška. Jis taip pat pastebėjo, jog plokštės puikiai dera prie interjero.

Kavinė/baras Ramučiuose, Kauno raj.

Adresas. Ramučiai, Kauno raj.
Šildytuvų įrengimo vieta. Kavinė/baras, pokylių salė
Paskirtis. Pagrindinės šildymo sistemos įrengimas
Pritaikytas sprendimas: infraraudonųjų spindulių plokštės Infrapower 850 W (7 vnt.), infraraudonųjų spindulių šildytuvai Energostrip EE10 1000 W (4 vnt.)

Pirmame aukšte, kur yra kavinė/baras (57,61 m2) buvo sumontuotos 7 infraraudonųjų spindulių plokštės Infrapower. Šis sprendimas pasirinktas dėl to, kad patalpa yra žemomis lubomis, joje buvo reikalingas malonus ir ekonomiškas šildymas.
Antrame aukšte, pokylių salėje (45,54 m2) sumontuoti 4 Energostrip šildytuvai. Ši patalpa yra aukštomis lubomis, taip pat naudojama ne nuolat - tik pagal poreikį. Dėl šios priežasties buvo pasirinkti aukštatemperatūriai šildytuvai, kurie užtikrina greitą patalpos sušildymą.

Odontologijos klinikos šildymas Panevėžyje

Odontologijos klinikos vadovas nusprendė seną elektrinio šildymo sistemą pakeisti šiuolaikiniu, energiją taupančiu šildymu. Šiam tikslui įgyvendinti pasirinktos natūralaus šildymo plokštės. Temperatūra patalpose valdoma programuojamo savaitinio termoreguliatoriaus pagalba.